ACA tähtaega pikendati pärast tihedat healthcare.gov liiklust

Terviseosakonna veebisaidi andmetel kehtestati eelmisel aastal õiguslik kaitse teenuseosutajate ja nn halastavate samaarlaste jaoks, kes manustavad õigesti naloksooni kellelegi, kes "nad põhjendatult usuvad, et nad üledoseerivad opioidi".

Vastavalt tervishoiuosakonna farmaatsianõukogule peaksid naloksooni väljastajad andma juhiseid selle manustamise kohta ja vastama kõigile küsimustele.

Sõltlasest leitud sõltuvus ei tunne piire

Opioidide üleannustamisest põhjustatud surmajuhtumid – valuvaigistitest, nagu hüdrokodoon ja oksükodoon või heroiin – on kogu riigis sagenenud.

Sageli määratud kontrollitavad ained

Tennessee kontrollitavate ainete seire andmebaasi viiest kõige enam välja kirjutatud ravimist kolm on opioidid.

 1. Hüdrokodooni tooted – opioid
 2. Alprazolam – Xanaxi üldnimetus; bensodiasepiin.
 3. Oksükodooni tooted – opioid
 4. Zolpidem – Ambien üldnimetus
 5. Tramadol – opioid; kaubamärgid: Ultram, ConZip, Ryzolt

Allikas: Tennessee tervishoiuministeerium

Ja see on muster, mis esineb kogu riigis, vastavalt artiklile, mis avaldati kolmapäeval veebis ajakirjas JAMA Psychiatry St. Louis Washingtoni ülikooli professorite poolt. Uurijad leidsid, et 75 protsenti viimaste aastate heroiinitarbijatest on esmakordselt opioididega tutvunud retseptiravimite kaudu. See on pööre võrreldes 1960. aastatega, mil 80 protsenti kasutajatest alustas heroiiniga.

"Leidsime, et heroiini tarbimine ei ole lihtsalt linnasisese probleem vähemuste seas, vaid see laieneb nüüd ka valgenahalistele keskklassi inimestele, kes elavad väljaspool suuri linnapiirkondi, ja nendel hiljutistel kasutajatel on samad uimastitarbimisharjumused kui retseptiravimite kuritarvitajatel. ” järeldasid Washingtoni ülikooli professorid artiklis.

"Sellega seoses näitavad meie andmed, et paljud heroiinitarbijad läksid retseptiga opioididelt üle."

Alley ütles, et retseptiravimitest sõltuvuses olevad inimesed vajavad riikliku strateegia toimimiseks juurdepääsu tõhusale ravile.

Kuigi riigiametnikud ei täpsusta seitsmepunktilise plaani üksikasju enne teisipäeva, ütles Tennessee vaimse tervise ja ainete kuritarvitamise osakonna pressiesindaja, et ravi on võtmekomponent.

"Kasutame seda võimalust, et vaadata kõike, mida oleme teinud, ja panna see kõik ühe vihmavarju alla, " ütles Rabkin.

Teade peaks toimuma vähem kui kuu pärast seda, kui Tennessee tervishoiuvoliniku määratud arstide komitee leppis kokku uutes arstide juhistes opioidide väljakirjutamiseks. Juhend seab piirangud arstide poolt patsientidele väljakirjutatavatele päevadoosidele, sätestab fertiilses eas naistele ravimite andmise protokollid ning kehtestab uued valuravispetsialistide sertifitseerimisnõuded.

Kuberneriga ühinevad selle teatega vaimse tervise ja ainete kuritarvitamise teenistuse volinik E. Douglas Varney, tervishoiuvolinik John Dreyzehner, ohutuse ja sisejulgeoleku volinik Bill Gibbons, Tennessee juurdlusbüroo direktor Mark Gwyn ja Davidsoni kriminaalkohtu kohtunik Seth W. Norman.

"Oleme pakkunud välja seitse kõikehõlmavat ja koordineeritud eesmärki, mis hõlmavad kogu osariiki ja erinevaid riigiosakondi, et selle probleemiga edasi liikuda," ütles Rabkin.

Edu sõltub aga ka sellest, kuidas inimesed pillidest arvavad.

"Kui teil on seljavalu ja te räägite oma tädi või onuga ja nad ütlevad:" Oh, mul on ka seljavalu. Miks sa ei võta osa sellest ravimist, mis mul üle on jäänud?’ See pole midagi, mida me tahame, et inimesed teeksid, ”ütles Rabkin.

"Aga inimesed teevad seda."

Võtke ühendust Tom Wilemoniga numbril 615-726-5961 ja Twitteris @TomWilemon.

Paljud on endiselt mures, et olemasolevad tingimused takistavad neil plaani ostmast – see on siiski vale. Olemasolevad tingimused ei ole taskukohase hoolduse seadusele vastava plaani ostmisel olulised.

ACA 101: juhend registreerumisel abi saamiseks

"See on teistmoodi kiire kui detsember," ütles ta, viidates inimeste armumisele, kes otsisid abi enne varasemat tähtaega registreerumisel.

15. detsembri tähtaeg tõi saidile healthcare.gov rekordilise liikluse ning tõi kaasa veebi- ja vihjeliinide järjekorrad. Föderaalametnikud pikendasid tähtaega kahe päeva võrra.

ACA tähtaega pikendati pärast tihedat healthcare.gov liiklust

ACA registreerimine lõpeb 31. jaanuaril

USA Medicare’i ja Medicaidi teenuste keskuste andmetel on saidi healthcare.gov liiklus eelmisel nädalal kasvanud 50 protsenti.

Abi registreerimisel

Võtke ühendust Get Covered Tennessee’ga veebis või telefoni teel, et leida sündmus või leppida kokku kohtumine kellegagi teie piirkonnast, et teid tasuta aidata.

 • Sündmuse leidmiseks või kohtumise leppimiseks minge saidile http://www.getcoveredtenn.org/ või helistage numbril 1-844-644-5443.
 • Tutvuge oma plaanidega saidil healthcare.gov .
 • Abi saavad ka sõltumatud kindlustusmaaklerid.

Nashville

laupäeval

 • Nashville’i kesklinna pearaamatukogu, 615 Church St. Nashville, TN 37219 kell 10.00–17.00
 • Southeast Library, 5260 Hickory Hollow Pkwy #201, Antiochia, TN 37013 kell 10.00–15.00

pühapäev

 • Lentzi rahvatervise keskus, 2500 Charlotte Ave., keskpäevast 17.00-ni
 • Pere- ja lasteteenused, 201 23rd Ave N, Nashville, TN 37203, kell 17–22

Murfreesboro

Reedel ja laupäeval

 • Linebaugh avalik raamatukogu, 105 West Vine St., Murfreesboro 37130 kell 10.00–16.00

Tennessee on üks üheksast osariigist, mis saab märkimisväärset föderaalset rahastamist Medicaidi jaotise 1115 alusel, mis saadab osariigile umbes 500 miljonit dollarit, et katta tervishoiuteenuste osutajatele kindlustamata patsientide ravimise eest hüvitamata hoolduskulud. Riiklikud ja kohalikud tuluallikad lisavad hüvitamata hooldushüvitistele umbes 250 miljonit dollarit.

Kui see 2010. aastal vastu võeti, oli taskukohase hoolduse seaduse eesmärk järsult vähendada hüvitamata hooldushaiglate ja kliinikute arvu, suurendades kindlustatute arvu individuaalse ravikindlustusbörsi ja Medicaidi laiendamise kaudu.

Kaks aastat hiljem tühistas USA ülemkohus ACA sätted, mis nõuavad osariikidelt Medicaidi laiendamist, kuid jättis jõusse enamiku teistest seadusesätetest.

Tennessee koos 19 teise osariigiga lükkas tagasi Medicaidi laiendamise. Seadusandja lükkas tagasi kompromissi, mille kuberner veebruaris föderaalsete Medicare’i ja Medicaidi teenuste keskustega (CMS) läbi rääkis, isegi ei toonud ettepanekut hääletusele plaani käsitlemiseks kutsutud eriistungil.

Tennessee püütud Florida ja Texase vahele

Florida sai CMS-ilt umbes 2 miljardit dollarit aastas hüvitamata hooldusraha ja sai aprillis kirja, milles teatati osariigile, et tema 1115-st loobumise staatus on kahtluse all. Florida nimetab oma kompenseerimata hooldusfondi madala sissetulekuga fondi (LIP).

Nagu Tennessee, otsustas Florida mitte laiendada Medicaidi – otsus, mis kirja kohaselt mõjutas läbivaatamist:

„Affordable Care Act (ACA) vastuvõtmisel kehtestas see terviklikuma lähenemisviisi tervishoiuteenuste, sealhulgas Medicaidi, pakkumisele, toetades samal ajal haiglaid, mis teenindavad kõige suuremate vajadustega kogukondi. Medicaidi laiendamine vähendaks osariigis hüvitamata hooldust ja avaldaks seetõttu mõju LIP-ile, mistõttu on osariigi laienemise staatus meie lähenemisviisis oluliseks kaalutluseks LIP-i pikendamisel pärast juunit. Usume, et LIP-i tulevik, piisavad pakkujate hinnad ja Medicaidi laienemine on seotud Florida madala sissetulekuga kodanikele, turvavõrgu pakkujatele ja maksumaksjatele mõeldud lahenduse kaalumisega.

Juunis öeldi Floridale, kes oli oma LIP-i jaoks oodanud üle 2 miljardi dollari, et järgmisel aastal saab ta 1 miljard dollarit ja ülejärgmisel aastal 600 miljonit dollarit. Florida seadusandja suurendas rahastamist 400 miljoni dollari võrra, et maksta rohkemate Medicaid uslim official top osalejate eest ja saada kvalifitseeruda erinevatele föderaalfondidele.

Florida saab vähem kui 50 protsenti oma varasemast rahastamisest ja pidi koguma veel 400 miljonit dollarit riigi raha, et vältida dramaatilisi kärpeid osariigi haiglates.

Need on mõned suured numbrid, kuid need on kääbus sellega, mida valitsus saadab Texasesse, teise osariiki, mis keeldus Medicaidi laienemisest, kompenseerimata hoolduse saamiseks. Modern Healthcare’i analüüsi kohaselt saab Texas umbes 4 miljardit dollarit.

Texasel on 2016. aasta septembris tähtaeg loobumise uuendamiseks.

Tennessee tundub olevat kivise ja raske koha vahel.

Tennessee rahastamine on ohus?

Haslam on loonud föderaalsete tervishoiuametnikega üllatavalt tugevad suhted ja vestlus CMS-iga loobumise uuendamise üle on TennCare’i sõnul olnud südamlik, kuigi seni ebaproduktiivne.

"Me ei taha spekuleerida, millised on järeldused meie käimasolevatest aruteludest föderaalvalitsusega," ütles osakonna kommunikatsioonidirektor Kelly Gunderson.

Ei, nad ei tohiks spekuleerida, kuid mõned Tennessee Kongressi liikmed on mures, et kuigi Florida makseid vähendati 50 protsenti, võib Tennessee osariik, mis on demokraatide jaoks 2016. aasta presidendi- ja kongressivalimistel ebaoluline osariik, saada isegi oma rahastamist kärbitud. rohkem kui Floridas, võib-olla 0 dollarini.

Me ei saa alahinnata CMS-i otsuse poliitilist olemust. Kuna osariigi seadusandjad mängivad poliitikat, peame eeldama, et Obama administratsioon seda teeb. Agentuur tahab ausalt öeldes rohkem kindlustusega kaetud ameeriklasi, et ACA töötaks.

Gunderson andis sellele võimalusele alahinnatud vastuse: "Kui meie praegust rahastamist vähendatakse, võib see kaasa tuua programmi vähendamise, mis mõjutab nii teenusepakkujaid kui ka abisaajaid."

Tennessee haiglate liidu president Craig Becker oli selle stsenaariumi suhtes otsekohene.

"See oleks laastav," ütles ta. "Oleme viimase 18 kuu jooksul kaotanud juba viis maahaiglat, 500 miljoni dollari suuruse tulu kaotamine läheb meile rohkem maksma."

Becker aga loodab, võib-olla isegi kindel, et Tennessee saab mingisuguse uuenduse.

"Kasutame raha seal, kus see (CMS) seda kasutas, patsientide raviks."

Michele Johnson Tennessee justiitskeskusest, mis esindab madala sissetulekuga peresid ja aitab neil pääseda juurde tervishoiule ja muudele teenustele, tegi aga selge tähelepaneku: „Eelarvereaalsus näitab, et Washington ei saa nendesse raha investeerida. kompenseerimata hooldusbasseinid. Seda raha kulutatakse mujale."

Peame uskuma, et meie seadusandjad pööravad sellele tähelepanu.

Võtke ühendust Frank Daniels III-ga numbril 615-881-7039 ja Twitteris @fdanielsiii.

"Ma mõtlesin:" Ma ei tulista seda. Ma nurrun seda või suitsetan seda. Jällegi ütles see mulle, et ma ei ole narkosõltlane, ”ütles ta.

„Mul oli see idee, ma kasvasin üles selles New Jersey kõrgema keskklassi eeslinnas. Ma kasvasin üles selle ideega, mis on sõltlane ja kus sõltlane on, ning see ei sobinud sellega, mida ma oma linnas nägin.

Sõltlased on peaaegu igas Tennessee ja USA linnas. 2014. aastal suri osariigis üledoosi tõttu vähemalt 1263 inimest.

Ometi sai ta aru alles siis, kui praegu 26-aastane Salazar Summitist NJ-st Nashville’i Cumberland Heightsi abi saamiseks mõistis, et ta pole üksi ja sõltlane võib olla ükskõik kes ja kõikjal.

Üledoosist põhjustatud surmad saavutavad epideemia ulatuse

"Mida olen sõpradega vesteldes üha enam näinud, on sõltlased kõikjal," ütles ta. "Opiaadid ja heroiin on kõikjal."

Salazar on olnud puhas kolm ja pool aastat. Ta leidis sõpruskonna, kellest enamik on ainete kuritarvitamisest taastumas, ja otsustas jääda Nashville’i.

Ta abiellus sel suvel ja loodab Belmonti ülikooli lõpetada kolme semestri pärast. Ta on kirglik ainete kuritarvitamise vastu ja aitab teisi, kes on võõrutusravil.

Heroiin oli samm liiga kaugel, kuni seda enam polnud. Heroiinitarbimise tippajal kulutas ta päevas umbes 100 dollarit.

Sõltuvus võttis ta elu üle. Ta ärkas ja mõtles oma järgmisele parandusele.

"See sai minu jaoks olulisemaks kui miski muu," ütles Salazar.

Ta püüdis end puhtaks saada. Mõnikord võttis ta vähem. Tal ei olnud kunagi üledoosiga lähedasi kõnesid, kuid ta tundis oma eluga leppimist ja mõnikord "tahtsas" liiga palju võtta.

Nüüd tahab ta telesaateid ja filme kirjutada ja lavastada.

SHARE THE POST

Share on facebook
Facebook