Модераторкою виступила експертка проєктів Марія Порчук. При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання на chernigiv-rada.gov.ua обов’язкове. Де б ми не були, завжди наймиліші серцю обриси рідного дому. 7 травня наш Івано-Франківськ відзначає 361 день народження. https://tv4.te.ua/%d0%bd%d0%be%d0%b2%d1%96-%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%b2%d0%b0%d0%b3%d0%b8-%d0%b2-%d1%81%d0%b2%d1%96%d1%82%d1%96-%d0%b3%d0%b5%d0%bc%d0%b1%d0%bb%d1%96%d0%bd%d0%b3%d1%83-%d0%b2-2023-%d1%80%d0%be%d1%86%d1%96/ Франківськ – це форт безпеки, як для мешканців, так і для вимушених переселенців. Питання дотримання трудового законодавства в частині оформлення трудових відносин з найманими працівниками, виплати заробітної плати у «конверті» розглядались на засіданні міської комісії з легалізації заробітної …

Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести родинне горе. Із глибоким сумом повідомляємо, що після хвороби помер військовослужбовець, Охота Олексій Миколайович, 1975 року народження. 12 липня – День народження члена виконавчого комітету Павла Кандиби. Відкриття даних сприяє відкритості і підзвітності влади та допомагає їй приймати правильні рішення. Мобільна – якщо шукаєте медзаклад, який надає допомогу за пакетом «Психіатрична допомога дорослим та дітям, яка надається мобільними мультидисциплінарними командами». Така допомога надається за місцем проживання людини. У середу, 5 червня, перший з початку повномасштабного вторгнення особистий прийом громадян провів міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Департамент комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради продовжує фінансування Програми розвитку сільського господарства міської територіальної громади. Під керівництвом заступника міського голови, директора Департаменту комунальних … 6 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань земельних ресурсів, охорони довкілля. На території Миргородської міської територіальної громади продовжує працювати робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо соціальних ризиків для громадян, які працюють без офіційного оформлення праці та суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату неофіційно. Бланки документів (форма П-2 ДС, біографічна довідка, зразки заяв) та перелік питань до іспиту можна отримати в зоні обслуговування замовників Полтавської міської ради.

Радий вітати Вас на офіційному сайті Болехівської міської ради. Сьогодні діти мали змогу познайомитися один з одним, пограти в розважальні ігри та дізнатися, чому їх навчатимуть під час відвідування клубу. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше. Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на mvk.if.ua. Екологія – один з головних пріоритетів виробника іграшки з Прикарпаття ТОВ «Інтелком» ТМ «ТехноК».

Як знайти інформацію про розвиток міського господарства на сайті міста.

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях. Тож, діти, підлітки та молодь, всієї громади, віком від 10 до 19 років зможуть знайти свій затишний простір для здорового та активного життя. Клуб даватиме змогу опанувати нові види спорту й безкоштовно відвідувати тренування, майстер-класи та інші заходи. Економічні переваги Калуша і системну роботу міської влади щодо підтримки бізнесу виокремив під час свого виступу виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук.

Вона полягає у тому, що поліція працює, враховуючи думку громади щодо проблем безпеки та громадського порядку на території обслуговування. Дослідження доступності генпланів буде здійснено в усіх 459 містах України. Його результати буде представлено на веб-сайті , де кожен охочий зможе знайти інформацію про генплан власного міста, а також додати свою.

Виставка “Наш Дім – Україна”

Використання матеріалів сайту без зазначення джерела інформації заборонено. Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним. Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил … Заїхав глянути на роботи на вулиці Сухомлинського. Тут облаштовують тротуари, аби було безпечно та зручно пішоходам.

Відкритий бюджет громади

У свою чергу АТ “Житомиргаз” як підприємство критичної інфраструктури продовжує працювати у штатному режимі. Особові рахунки та тариф на розподіл газу залишаються без змін. Однак, відтепер усіх споживачів регіону переведено на сервіси Газопостачальної компанії “Нафтогаз України”. До участі у конкурсі допускаються особи, які мають вищу юридичну освіту не нижче ступеня бакалавра, вільно володіють державною мовою, досконало володіють основними програмами роботи на комп’ютері. Бюджету та соціально-економічного розвитку проводитьсяв останню п’ятницю кожного місяця з 10.00 до 13.00. Бюджету та соціально-економічного розвитку проводитьсяв останню п’ятницю кожного місяця з 13.00 до 14.00. Протягом 2022 воєнного року Київ зміг не лише зберегти мережу муніципальних закладів культури та культурні цінності, але й адаптуватись до нових реалій та здійснювати результативну роботу з урахуванням вимог воєнного часу.Як зазначила депутатка…

Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права». Місто утворилося на місці двох сіл — Заболоття та Княгинина . Сьогодні Миргородська міська територіальна громада попрощалися із земляком, вірним воїном України, Охотою Олексієм Миколайовичем. Реконструкція мережі водопроводу від свердловини №1 до свердловини № 2 в с. Стадниця Вінницької МТГ, Вінницького р-ну, Вінницької обл.

Учасники заходу ознайомилися з українською системою містобудівної документації, особливостями правового регулювання та практичними механізмами доступу до документів, що визначають стратегічний розвиток міст. Крім того, у 17 пакетах є вимога, що в закладі має працювати лікар-психолог або лікар-психотерапевт. Зокрема безоплатна психологічна допомога включена в медичні послуги під час пологів, лікування онкологічних захворювань, надання реабілітаційної, паліативної допомоги тощо. До співбесіди запрошуються особи, які мають вищу освіту за спеціальністю правознавство, стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора прав не менше одного року. У 2022 році місту попри повномасштабне російське вторгнення вдалося зберегти мережу закладів культури, налагодити її роботу та отримати гідні результати.

В Івано-Франківську облаштовують тротуари на вулиці Сухомлинського

Щоби збільшити дашборд, натисніть на стрілочки у правому нижньому куті. Для перегляду дашборду зі смартфона необхідно увімкнути функцію автоповороту в налаштуваннях і перевернути смартфон горизонтально. Презентація відбулася у межах ініціативи першої леді Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ зі створення Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як? Власності проводитьсяпершого понеділка кожного місяця з 12.00 до 13.00. Проєкти мають бути втілені у громадах з населенням до 100 тисяч людей. Аналітична система для комплаєнсу, аналізу ринків, ділової розвідки та розслідувань.

Показання лічильника газу варто передава з 1 по 5 число. Якщо показники передані не вчасно, потрібно зафіксувати дані станом на 30 число місяця та передати їх з 1 по 5 число наступного місяця. Після отримання даних перерахунок спожитих обсягів газу з урахуванням фактичних показань лічильника буде проведено автоматично. АТ “Житомиргаз” перейшло під державне управління Групи Нафтогаз. Формування потужної архітектури газорозподілу під координацією держави триває. Четверту середу кожного місяця з 15.00 до 16.00 або за необхідністю. Київська міська рада продовжує набір присяжних до Голосіївського, Деснянського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського, Солом’янського та Шевченківського районних судів міста Києва.Якщо Ви виявили бажання бути присяжним районного…

SHARE THE POST

Share on facebook
Facebook