Czyste seminomy mogą podnieść poziomy HCG, ale nigdy nie poziomy AFP.

Cel: Programy rezydencji PGY2 Pharmacy opierają się na programach Doktor of Pharmacy (Pharm.D. Rezydencje PGY2 zapewniają mieszkańcom możliwości niezależnego funkcjonowania jako praktykujący poprzez konceptualizowanie i integrację nagromadzonych doświadczeń i wiedzy oraz włączanie zarówno zapewnienia opieki nad pacjentem, która poprawia leczenie leków. Mieszkańcy, którzy z powodzeniem ukończyli akredytowaną rezydencję apteki PGY2, powinni posiadać kompetencje, które kwalifikują ich do farmaceuty klinicznej i/lub stanowisk wykładowców i stanowią, że kwalifikują się do osiągnięcia certyfikacji zarządu w obszarze specjalistycznej praktyki (gdy istnieje certyfikacja zarządu dla obszaru praktyki).

Rezydencja apteki z przeszczepem narządu w Henry Ford Hospital to 12-miesięczne doświadczenie edukacyjne z jedną pozycją dostępną rocznie.

Dostępne obroty:

Jedenaście obrotów są wypełnione w podstawowych obszarach przeszczepu narządów stałych. Jedna rotacja jest zakończona jako miesiąc orientacyjny, a jeden rotacja jest zakończona w obszarze planowym.

 • 4 tygodnie orientacji
 • 4 tygodnie każdego przeszczepu nerki i trzustki I & amp; II
 • 4 tygodnie każdego przeszczepu wątroby i jelita cienkiego I & amp; II
 • 4 tygodnie każdego przeszczepu płuc i & amp; II
 • 4 tygodnie przeszczep serca i & amp; II
 • 4 tygodnie każdego przeszczepu I & amp; II
 • 4 tygodnie przeszczepu chorób zakaźnych
 • 4 tygodnie obrotu planu

Obrót do wyboru:

 • Cardiothoracic Intensywna opieka opieki
 • Medical Intensywna opieka opieki
 • Jednostka chirurgiczna intensywnej terapii

Dodatkowe działania:

 • Uczestnicz w programie rezydencji apteki na wezwanie
 • Mieszkańcy mają możliwość pomocy w nauczaniu serii wykładów przeszczepów na Wayne State University
 • Mieszkańcy uczestniczą w personelu co trzeci weekend
 • Wymagane jest projektowanie i ukończenie projektu badawczego w dziedzinie przeszczepu narządów stałego, w tym prezentacja i rękopis wyników badań
 • Mieszkańcy uczestniczą w cotygodniowych sesjach wielkich rund z innymi mieszkańcami farmacji i studentami
 • Prezentacja prezentacji kształcenia ustawicznego skoncentrowanego na przeszczepie, a także miesięcznych prezentacji forum przeszczepu w ciągu roku

Informacje o aplikacji:

Wnioskodawcy muszą być absolwentami akredytowanej przez ACPE College of Pharmacy, ukończyli rezydencję PGY-1 Pharmacy Practency i być kwalifikowalni do licencji Michigan. Transkrypty akademickie, list intencyjny, trzy profesjonalne odniesienia i program nauczania Vitae należy przekazać Phorcas. Termin składania wniosków upływa 1 stycznia. Wymagane są wywiady na miejscu.

Dyrektor programu:

Arin Jantz, Pharmd, BCPS Pharmacy Administration Henry Ford Hospital 2799 W. Grand Boulevard Detroit, MI 48202 Telefon: (313) 916 -5774 Faks: (313) 916-1302 E-mail: [e-mail chroniony]

Luain Hajjar

Specjalista ds. Sprzedaży laboratoryjnych, patologia i medycyna laboratoryjna Henry Ford Health System

Luain jest w Henry Ford Medical Laboratories od 2009 roku. Ukończyła Wayne State University z dyplomem chemii. Luain rozpoczęła karierę w sprzedaży diagnostycznej, pracując dla krajowego laboratorium i jest obecnie częścią zespołu odpowiedzialnego za rozwój, strategię i realizację marketingu, budowanie świadomości marki i pozyskiwania klientów w programie Henry Ford Hospital Laboratory Program Outreach.

Luain współpracuje obecnie z liderami laboratoryjnymi w opracowywaniu strategii marketingowych dla Henry Ford Center for Precision Diagnostics. Niedawno autorowała artykuł „From the Frontlines – Life in Laboratory Sales”. Jest także aktywnym członkiem zarządu Helpiraq.org, organizacji non -profit, która pomaga zebrać fundusze na pilne przypadki medyczne w Iraku.

Aspiracje zawodowe Luina obejmują jej doświadczenie w innowacjach, przedsiębiorczość i maksymalizowanie wkładu kobiet w opiece zdrowotnej. Lubi spędzać czas z mężem, Markiem i dwoma małymi chłopcami, Sebastianem i MJ.

Zastosowanie wolontariatu dla dorosłych

Dziękujemy za zainteresowanie wolontariatem w Henry Ford Health System. Aby dowiedzieć się więcej o naszych różnych możliwościach wolontariatu, zachęcamy do przeczytania naszych opisów możliwości wolontariatu.

Pamiętaj, że nie wszystkie wymienione możliwości są dostępne we wszystkich lokalizacjach.

 • * Asterisk Wskazuje wymagane pole.

  Imię * Nazwisko * Adres * City * Stan lub prowincja kod pocztowy * e -mail * Potwierdź e -mail * Numer telefonu * Czy masz 18 lat czy starsze? Tak, * Twój obecny status zatrudnienia * Jeśli inne, określ, czy jesteś studentem, podaj swój obecny poziom oceny, a major powiedz nam o swoim obecnym lub najnowszym pracodawcy, czy ty lub członek rodziny kiedykolwiek pracował dla Henry Ford Health System lub partnera , bezpośrednio lub za pośrednictwem agencji lub jako kontrahent takno * Jeśli tak, wyjaśnij wszystkich wolontariuszy, aby być w pełni zaszczepieni dla Covid-19, być testowani pod kątem gruźlicy i otrzymywać sezonową szczepionkę przeciw grypie w miesiącach września do końca Kwiecień. Czy jesteś gotów otrzymać szczepionkę Covid-19, przetestować gruźlicę i w razie potrzeby masz sezonową szczepionkę przeciw grypie? Tak, że * Pytania wolontariusze Jaką datę byłbyś dostępny, aby rozpocząć rolę wolontariatu? MM/DD/YYYY * Jeśli dotyczy, jaka data będziesz musiał zakończyć rolę wolontariatu? MM/DD/YYYY Gdzie chciałbyś zgłosić się na ochotnika? * Dlaczego chcesz być wolontariuszem? * Jakie masz zdolności lub mocne strony, które byłyby pomocne jako wolontariusz? * Jakie są twoje cele wolontariatu? * Jeśli inne, określ, z którymi innymi organizacjami zgłosiłeś się na ochotnika? W jakich dniach tygodnia jesteś dostępny? Proszę wskazać na listę każdego dnia, jeśli jesteś dostępny rano, po południu lub wieczorem * Jakiego rodzaju możliwości wolontariuszy jesteś zainteresowany? https://harmoniqhealth.com/pl/ Współpraca z Dzieci Retalia GepartmentCoffee Bar (tylko w Henry Ford Macomb Hospital) Market and Greenhouse (tylko w szpitalu Henry Ford West Bloomfield) Surgical LoungeFood i NutritionResearch and Observation (tylko w szpitalu Henry Ford) lub eskortyzacją akcji akcji akcji akcji (muzyka artystyczna) Transpastoral CareTransplant Living Community lub TLC Programmatient AssistantConcierge/Way Finding ProgrammeTerapet Therapyotharmacyplease Uwaga Nie wszystkie możliwości są dostępne w każdej lokalizacji * Jeśli inne, proszę określić, jakie apeluje o wolontariat w warunkach opieki zdrowotnej? * Jak słyszałeś o naszym programie wolontariuszy? * Uwierzytelnianie

  Rodzaje raka jąder

  Dowiedz się o rodzajach raka jąder leczonych.

  Rak jąder rozpoczyna się w męskim gruczołach znanym jako jądra lub jądra, i najczęściej wpływa na mężczyzn w wieku od 15 do 44 lat. Jest rzadki i bardzo uleczalny.

  Testsy są częścią męskiego układu reprodukcyjnego. Te dwa małe gruczoły w kształcie jaj są trzymane w woreczku (moszna) poniżej penisa. Testy są tam, gdzie plemniki dojrzewają, a także wytwarzają męskie hormony, takie jak testosteron, który kontroluje męski popęd płciowy.

  Przy wczesnej diagnozie raka jąder można wyleczyć. W przypadku leczenia ryzyko śmierci z powodu tego raka jest niewielkie.

  Jakie są rodzaje raka jąder?

  Ponad 90 procent nowotworów jąder zaczyna się w komórkach znanych jako komórki zarodkowe. Są to komórki, które wytwarzają nasienie. Główne typy guzów komórek zarodkowych (GCT) w jądrach to seminomowie lub nie-seminomowie:

 • Seminoma: Jest to najczęstszy typ komórki jąder jąder rak. Ten rodzaj raka jąder rośnie powoli i dobrze reaguje na chemioterapię i radioterapię. Czyste seminomy mogą zwiększyć poziomy HCG, ale nigdy nie poziomy AFP. Oprócz operacji ten rodzaj raka dobrze reaguje na promieniowanie i chemioterapię. Aktywne nadzór (monitorowanie) jest często stosowane w niskim stopniu seminomów.
 • Nie-seminomy: Istnieje kilka rodzajów nie-seminomów, takich jak choriokarcinak, rak zarodkowy, teratoma i guzy woreczki żółtka. Komórki te rosną szybciej i mniej reagują na promieniowanie i chemioterapię. Nie-seminomy często podnoszą poziomy AFP i/lub HCG. Leczenie tego rodzaju raka może obejmować nadzór i operację. Zaawansowane etapy można leczyć chemioterapią. Czasami potrzebna jest dodatkowa operacja.
 • Istnieją również rzadkie raki jąder z komórek, które wspierają inne role. Guzy komórek Leydiga powstają z komórek Leydiga, które tworzą testosteron. Guzy komórek Sertoli pochodzą z komórek Sertoli, które wspierają normalny wzrost nasienia.

  Rak jąder może obejmować więcej niż jeden typ komórki. Najlepsze leczenie będzie zależeć od diagnozy (takiego jak stadium i ryzyko raka wracającego po leczeniu) i tego, czy choroba się rozprzestrzeniła.

  Multidyscyplinarny program stypendialny piersi

  Dyrektor programowy: Jessica M. Bensenhaver, M.D., MS, FACS

  Misja Multidyscyplinarnego programu stypendialnego piersi Henry Ford Cancer Institute jest zapewnienie wiodących doświadczeń edukacyjnych dla oddanych specjalistów od piersi jutra w środowisku, które jest Miejsce docelowe medycyny precyzyjnej, badań klinicznych, badań i ulepszonych usług wsparcia dla pacjentów z rakiem.

  Nasz zespół składa się z sieci wyspecjalizowanych osób pracujących razem w szerokim zakresie działów klinicznych i badawczych w celu zapewnienia kompleksowej i spersonalizowanej opieki w ciągłym zapobieganiu, diagnozowaniu, leczeniu i opiece kontrolnej.

  Zastosujemy podejście multidyscyplinarne, aby zapewnić, że nasi towarzysze uczestniczą i nadzorują, opiekę nad pacjentami z łagodnymi, jak i złośliwymi chorobami piersi.

  Nasz program stypendialny zapewnia wysoce wyspecjalizowane szkolenie We wszystkich aspektach onkologii piersi, w tym:

  • Chirurgia
  • Radiation Oncology
  • Medical Oncology
  • Patologia
  • Genetyka
  • Obrazowanie piersi
  • Zachowanie płodności GYN
  • Chirurgia plastyczna/rekonstrukcja

  Obrót kliniczny

  Fellow piersi zostanie zintegrowany z naszą rutyną programu klinicznego/konferencyjnego. Fellow będzie miał multidyscyplinarne programy oparte na szpitalu kalendarzowym, które mogą uczestniczyć w celu zapewnienia, że ​​działania członka obejmowały doświadczenia chirurgiczne, uczestnictwo w klinice i ich wielodyscyplinarne dedykowane rotacje kliniki.

  Rotacje kliniczne zostaną zaplanowane w szpitalu Henry Ford w Detroit i Henry Ford West Bloomfield Hospital.

  Community Outreach

  Nasz program onkologii piersi również nasyca naszą silną partnerstwo z organizacjami społecznymi i rzecznikami, takimi jak Sisters Network Inc. (krajowa organizacja pacjentów z rakiem piersi Afroamerykanów) i American Cancer Society (które jest aktywnie zintegrowane z naszym wielodyscyplinarnym programem klinicznym/konferencyjnym za pośrednictwem Geth for Recovery Wolonters).

  Ponadto mamy solidne relacje z kilkoma kościołami i organizacjami społecznymi etnicznymi. Fellow Piers Henry Ford będzie zaangażowany w działania prowadzone przez te organizacje.

  Spotkania i konferencje

  • Multidyscyplinarna klinika piersi i konferencja
  • Grand Grand Rundy
  • Konferencja o zachorowalności i śmiertelności
  • Klub Journal Breast
  • Coroczne sympozjum Henry’ego Forda Raka piersi
  • Doroczna konferencja SSO
  • Doroczna konferencja ASBRS

  Badania badawcze i kliniczne

  Nasz program jest bardzo aktywny w wielu grupach badań klinicznych, w tym w Alliance, NRG, SWOG i innych. Wszyscy pacjenci z rakiem piersi są badani pod kątem kryteriów kwalifikowalności i oferują udział, jeśli są zainteresowani.

  Zapewniamy również naszym stypendystom cztery tygodnie dedykowanego czasu badań. Oczekujemy, że nasi stypendiowie złożą co najmniej dwa streszczenia na konferencje krajowe i opublikują co najmniej jeden manuskrypt podczas pracy z naszym programem.

  Kwalifikowalność aplikacji

  Muszą:

  • Z powodzeniem zakończył akredytowany program rezydencji chirurgii ogólnej w Stanach Zjednoczonych
  • Bądź certyfikowany lub uprawniony do certyfikacji zarządu w chirurgii
  • Kwalifikuj się do licencji medycznej Michigan

  Aby zastosować: Wszystkie aplikacje muszą zostać ustanowione za pośrednictwem programu SSO Match. Odwiedź ich stronę internetową, aby uzyskać proszone kryteria.

  Vera i Joseph Dresner Foundation honorują niezbędnych pracowników pełnym dniem posiłków

  Kryzys Covid-19 słusznie podkreślił wielu bohaterów opieki zdrowotnej Henry’ego Forda-fizyków, pielęgniarek i innych Personel medyczny na liniach frontu. Ale inna grupa pracowników Henry Ford zapewnia również krytyczne usługi, które utrzymują nasz system opieki zdrowotnej w czystości i działać skutecznie z dnia na dzień: nasi gospodyni, personel kulinarny, usługi parkingowe i specjalistów ds. Bezpieczeństwa.

  Fundacja Vera i Joseph Dresner została zainspirowana do podziękowania tym nieznanym pracownikom specjalnym zaskoczeniem: pudełka na posiłki dla pracowników szpitala Henry’ego Forda, aby przynieść do domu i dzielić się z rodzinami. Ponieważ wielu niezbędnych pracowników pracuje długie zmiany i nie zawsze ma czas na udanie się do sklepu spożywczego, Fundacja Dresner przekazała pudełka z jedzeniem, które zawierały wszystkie składniki i napoje, których potrzebowaliby na śniadanie dla smakoszy, lunch i kolację dla dwojga. Pudełka, które miały również przesłanie uznania Fundacji Vera i Josepha Dresnera, zostały przekazane 860 pracownikom 29 kwietnia 2020 r. W Henry Ford Artblock, przestrzeni społecznościowej w pobliżu kampusu Henry’ego Forda, że ​​obie organizacje uruchomiły razem W zeszłym roku.

  Odpowiedź była ogromna: odbiorcy nie tylko czują się uznani za ciężką pracę, ale także świętowali za role w naszej walce z pandemią Covid-19.

  „Nasz personel zostały wprowadzone do pozycji pracowników pierwszej linii. Są tu wiernie, ryzykując swoje życie, aby upewnić się, że nasi pacjenci i pracownicy zostali powitani w szpitalu Henry Ford w profesjonalny i pełen szacunku sposób ” – powiedziała Latina V. Blessett, przełożona w usługach parkingowych. „Prezent pudełek jedzenia dla naszego zespołu pokazał im, że nie są zapomniane. Uśmiechy na twarzach, radość w ich głosach, słowa wdzięczności od wszystkich otrzymujących twoje pudełko na prezent oznaczają więcej, że słowa mogą wyrazić. ”

  Urządzenie do noszenia leczy glejaka u dwóch mężczyzn z hrabstwa Macomb

  Dr Robert Grybet ze swoim psem

  dr. Robert Grybet zdiagnozowano glejaka (GBM) w marcu 2019 r., A Andrew Tobin zdiagnozowano glejaka we wrześniu 2017 r. – i oba są leczone w celu walki z tym agresywnym guzem za pomocą urządzenia do noszenia.

  Robert jest dentystą, który ćwiczył w Sterling Heights, wraz z bratem aż do jego diagnozy, kiedy przeszedł na emeryturę, aby skupić się na leczeniu i gojeniu.

  Andrew i jego żona Ashley powitali bliźniaki, Fionę Rae i Declan James, na świat zaledwie 18 miesięcy temu. Pomimo leczenia glejaka, nadal pracuje w pełnym wymiarze godzin jako kierownik kontroli jakości w lokalnym obiekcie produkcji żywności. Poprowadząc do jego diagnozy, Andrew zameldował się do lokalnego szpitala z uporczywymi migreną i wyszedł ponad tydzień później po wykryciu guza mózgu i przygotowano kraniotomię awaryjną, aby usunąć go z jego płata czołowego.

  SHARE THE POST

  Share on facebook
  Facebook