Udržujte tyto úseky dynamické (v pohybu), abyste zabránili prochladnutí těla.

Ovlivňuje také metabolismus, Dr. Beth Levineová, vyšetřovatelka lékařského institutu Howarda Hughese v U.T. Southwestern to řekl NYTimes.

Vědci věděli, že rychlost autofagie se zvyšuje v reakci na hladovění buněk nebo při stresu, testovali výzkumníci, co cvičení udělalo s procesem, pomocí dvou skupin myší – jedné normální skupiny a jedné skupiny, jejíž oslabené autofagické mechanismy nebylo možné urychlit.

Když běžná skupina myší běžela pouhých 30 minut, jejich buněčné čištění se zrychlilo. A když běžela skupina myší, které nebyly schopny zvýšit rychlost autofagie, cvičení na rychlost nemělo vliv.

Ještě překvapivější je, že když byly obě skupiny myší krmeny stravou s vysokým obsahem tuků, dokud se u nich nerozvinula cukrovka a poté běžely, normální myši dokázaly nemoc zvrátit. Na druhou stranu myši, které nebyly schopny rychleji vyčistit své buňky, se nemohly zbavit cukrovky.

Toto je kritický první krok k pochopení toho, jak lze jakékoli léky nebo cvičební programy použít k urychlení autofagie, ale to je stále v budoucnosti. Tento výzkum ukazuje, jak důležité je cvičení – dokonce i na buněčné úrovni.

Ve skutečnosti vyšetřovatelka Levineová řekla NYTimes, že i když nikdy předtím soustavně necvičila, nyní vlastní běžecký pás.

Přesvědčil vás tento nový výzkum, abyste se drželi nebo začali cvičit?

Právě když se kalendáře obrátily na rok 2012, mnoho lidí kritizovalo Children’s Healthcare of Atlanta za jeho ostrou, alarmující kampaň proti dětské obezitě a videoreklamu. Vyzval Gruzínce, kteří mají druhou nejvyšší míru dětské obezity, aby „Stop cukroví [epidemii]“ – to vše pomocí dětských herců s nadváhou jako posly.

Podívejte se sami na jednu z reklam:

Odhadovaná pětiletá kampaň v hodnotě 50 milionů dolarů – Strong4Life – se stala kontroverzní, protože kritici říkají, že je negativní a dále stigmatizuje děti.

„Děti, které jsou obézní, jsou příliš často zahanbeny, ostrakizovány a škádleny. A tyto reklamy cílí na děti drsným a beznadějným způsobem,“ řekl Dr. Michael Mantell, ACE Senior Consultant pro Behavioral Sciences. “[Reklamy] také nabízejí tyranům více munice.”

Tyto reklamy ve vaší tváři mohou rozhodně upoutat pozornost rodičů, ale kritici také tvrdí, že tištěné obrázky a videa neposkytují jasné řešení.

“Nenabízejí žádné nástroje, naději, důvěru nebo soucit,” řekl Mantell.

Senior Health Strateg ACE, Dr. Adam Bordes, řekl, že komunita zdraví a fitness potřebuje dodávat „snadno srozumitelná řešení zaměřená na pomoc lidem dosahovat jejich cílů v oblasti zdraví a wellness, aniž by je vinila“.

Zdroje orientované na řešení

S odvoláním na nové vědecké prohlášení zveřejněné v úterý v Circulation: Journal of the American Heart Association Mantell uvedl, že zapojení rodičů – ať už jde o výuku zdravého nutričního chování, modelování zvýšené fyzické aktivity nebo povzbuzování k aktivitě kloubů – je základní složkou pro regulaci hmotnosti.

Mantell navrhuje, aby byla efektivnější reklamní kampaň ukazující rodiče a děti, kteří společně cílí na své SMART (Specifické, Měřitelné, Dosažitelné, Relevantní a Časově vázané) cíle.

Děti mohou být snadným cílem epidemie dětské obezity, protože fyzicky nesou váhu, ale ve skutečnosti břemeno dostat se do formy a dosáhnout pozitivních výsledků spočívá na nás všech.

5 ACE zdrojů k návštěvě pro zdraví mládeže, fitness a tipy na hubnutí: (pro rodiče, pedagogy a profesionály)

Fit Facts about Youth Fitness: jednostránkové informační listy o tom, jak být lepším vzorem, přimět děti k pohybu a zdravějšímu stravováníOperation Fit Kids: studie, blogové příspěvky a bezplatné osnovy o tom, jak propagovat kondici mládežeZdravé recepty vhodné pro děti: nápady na zdravá jídla a svačiny, které budou děti bavitSMART cíle: více podrobností o tom, co jsou a proč fungujíSpuštění cvičebního programu: jak se správně aktivovat

SKUTEČNĚ inspirativní příběhy o hubnutí:

Bree Boyce, slečna Jižní KarolínaGina Crome, ACE-certifikovaná osobní trenérka a registrovaná dietoložka

Sportování nabízí dětem značné zdravotní, akademické a sociální výhody. Zároveň, bez ohledu na sport(y), který si vaše dítě vybere, každý sport s sebou nese určité riziko zranění. I když některá zranění související se sportem mohou být nevyhnutelná, dodržení těchto 10 doporučení může pomoci vašim mladým sportovcům snížit riziko zranění, které změní hru.

Prosadit mimo sezónu. Sportovci, kteří se specializují na jeden sport a kteří tento sport provozují celoročně, jsou vystaveni nejvyššímu riziku zranění z nadměrného používání. Povzbuďte své dítě, aby hrálo více než jeden sport, a pro jeho oblíbený nebo primární sport si vynutit „mimo sezónu“.Zařaďte moring slim opravdu funguje do týdne den odpočinku. Sportovci by měli mít alespoň jeden den volna v týdnu, aby měli čas na regeneraci.Trénujte a hrajte s dobrou formou. Mladí sportovci by se měli naučit biomechanicky správný způsob provádění cvičení a her a vždy používat správnou techniku, aby se vyhnuli drobným a vážným zraněním.Zastavte, pokud sportovec pociťuje bolest. To platí, i když jde o důležitou hru. Protlačování zranění může vést k významným škodám a udržet dítě mimo sport mnohem déle, než kdyby si nechalo čas na zotavení během raných fází zranění.Dělejte si přestávky během tréninku a hry. Pravidelné plánované přestávky na odpočinek a hydrataci během tréninku a hry jsou důležité pro všechny sporty mládeže. Tyto přestávky pomáhají snižovat riziko zranění a onemocnění z přehřátí.Vyhněte se nejteplejším časům dne (obvykle mezi 10:00 a 14:00). Minimalizujte riziko vystavení slunci a tepelnému zranění tím, že vaše děti budou nosit lehké oblečení, zůstávat mimo teplo v nejteplejších obdobích dne a pít hodně tekutin před, během a po cvičení nebo hře.Hrajte na jistotu. Pravidla proti činnostem způsobujícím zranění, jako je klouzání hlavou v baseballu a softballu, kopání ve fotbale a body checking v ledním hokeji, by měla být přísně uplatňována.Noste správné vybavení. Ujistěte se, že je vaše dítě vyzbrojeno nezbytnou (a správně padnoucí) sportovní výbavou včetně chráničů, přileb, náustků, brýlí, ochranných kelímků a podobně. Vaše dítě by mělo být také připomenuto, že nošení ochranných pomůcek není oprávnění provádět zbytečně nebezpečné nebo riskantní činnosti.Budujte sílu. Posilovací a kondiční cvičení pomáhají posílit svaly používané při hře. To nejen zlepšuje výkon, ale také pomáhá snížit riziko zranění.Zvyšte flexibilitu. Nejlepší čas na zvýšení flexibility je, když jsou svaly po cvičení nebo hře zahřáté. Ohebné svaly pomáhají chránit šlachy a vazy, které jsou nejčastějšími oblastmi zranění.

Cvičení ve vodě je mnohem víc než plavání. Od tréninku v mělké a hluboké vodě až po Ai Chi (vodní Tai Chi), jedinečné vlastnosti vody dělají z bazénu vhodné prostředí pro lidi všech schopností. 3-D tekuté fitness centrum, voda se hodí k dobře vyváženému cvičení, které současně zlepšuje kardio, sílu a flexibilitu.

Věděl jsi?

Když je vaše tělo ponořené až k pasu, nesete přibližně 50 procent své tělesné hmotnosti.Viskozita vody poskytuje větší odpor než vzduch a umožňuje vám cvičit s vyšší intenzitou s menším dopadem na tělo.Vztlak vody vám umožňuje snáze se pohybovat, s menším zatížením svalů a kloubů; tato „podpora“ napomáhá ke svobodě pohybu, což pomáhá zvýšit flexibilitu a rovnováhu.

Pojďme naskočit!

Toto 30minutové cvičení ve vodě je rozděleno do dvou sérií, z nichž každá se skládá z kardio-nástěnných cvičení, cvičení horní části těla a jádra a kardio běhu. Použijte toto cvičení, když se nemůžete dostat na svou oblíbenou vodní hodinu, jako doplněk k vašemu stávajícímu cvičebnímu plánu nebo jako první úvod do aqua fitness.

Než začnete, nezapomeňte si vzít své nezbytnosti k bazénu: ručník a láhev s vodou. A pokud cvičíte venku, nasaďte si sluneční brýle a čepici a naložte si opalovací krém.

Seznam cvičení

Klouzání po zadní stěně (cílí na spodní část těla): Uchopte římsu bazénu a položte nohy na stěnu bazénu. Měli byste být v zastrčené poloze. Odtlačte od stěny bazénu a klouzejte po zádech tak dlouho, jak jen to půjde. Zasuňte si kolena do hrudníku, položte nohy dolů a běžte zpět ke zdi. Opakovat.

Side Wall Glide (cílí na spodní část těla): S pravou stranou těla obrácenou ke stěně bazénu se pravou rukou uchopte římsy bazénu a položte nohy na stěnu bazénu. Měli byste být v zastrčené poloze. Odtlačte ze zdi a klouzejte po pravé straně tak dlouho, jak jen to půjde. Zastrčte si kolena do hrudníku, položte nohy dolů a běžte bokem zpět ke zdi. Změňte na levou stranu a opakujte.

Horizontální hrudní let/reverzní let (cílí na hrudník a horní část zad): Zvedněte ruce nahoru a roztáhněte je do strany směrem k horní části hladiny. S dlaněmi směřujícími dopředu zavřete paže dopředu a poté se vraťte zpět do výchozí polohy.

Shoot Out zepředu dozadu (cílí na břicho a spodní část zad): Toto je nadnášecí cvičení – vaše nohy se nebudou dotýkat země. Zvedněte kolena do zastrčené polohy. Vystřelte nohy dopředu a položte je (myslete na „opálení“). Zastrčte kolena zpět do hrudníku, otočte a vystřelte nohy dozadu (myslete na „supermana“). Zasuňte kolena zpět do hrudníku, otočte se a jste připraveni vystřelit nohy zpět dopředu.

Zvednutí paží a záda (cílí na ramena, biceps, triceps): Začněte s pažemi po stranách, dlaněmi směrem ven. Zvedněte paže směrem k hladině vody. Nahoře otočte dlaně dolů a zatlačte paže zpět do výchozí polohy.

Side-to-side Shoot Out (cílí šikmo): Toto je nadnášecí cvičení – vaše nohy se nebudou dotýkat země. Zvedněte kolena do zastrčené polohy. Vystřelte nohy na pravou stranu (3 hodiny). Zasuňte kolena zpět do hrudníku a vystřelte nohy na levou stranu (9 hodin).

Běh: Běhejte na místě tak, že zvednete kolena směrem k horní části bazénu, energicky pohybujete pažemi a plochou nohou (nebo tak blízko, jak jen můžete) udeříte na dno bazénu. Běhání po špičkách může vést k napjatým a bolavým Achillovým šlachám a lýtkovým svalům.

Zahřát se

„Good Vibrations“ od Markyho Marka a The Funky Bunch (16:30)

Mírným tempem začněte zahřívání jednou minutou každého z následujících cvičení:

Poskakování na místěVýtahy kolenTajtrlíciBěh na lyžích

Vodní sada #1

“Surfin U.S.A.” od The Beach Boys (2:30)

Zadní stěna Glide

„California Gurls“ od Katy Perry (4:00) Provádějte každé z následujících cvičení po dobu jedné minuty:

Hrudník Fly/Reverse FlyShoot Out zepředu dozadu

„Walking on Sunshine“ od Katrina and The Waves (3:41)

Běh (udržujte stabilní tempo)

Vodní sada #2

„Wipeout“ od The Surfaris (2:35)

Skluz po boční stěně

„Hot, Hot, Hot“ od Bustera Poindextera (4:10) Každé z následujících cvičení provádějte po dobu jedné minuty a poté opakujte pro další sadu:

Arm Scoop Up and BackSide to Side Shoot Out

„Dovolená“ od The Go-Go’s (3:00)

Běh (udržujte stabilní tempo)

Ochlazování

„Summertime“ od DJ Jazzy Jeff a The Fresh Prince (3:57)

Proveďte protažení hrudníku, zad a nohou. Udržujte tyto úseky dynamické (v pohybu), abyste zabránili prochladnutí těla.

Hotely nyní možná nabízejí rozšířené fitness služby na pokoji a online fitness lekce mohou usnadnit pocení na živé hodině bez ohledu na to, kde se nacházíte (pokud máte připojení k internetu), ale cestování je stále stresující. Zejména cestování letadlem — s vyčerpávajícími bezpečnostními předpisy a těmi stísněnými sedadly v letadlech.

Co kdybyste mohli vstoupit do uklidňující místnosti a zacvičit si jógu během spojení nebo před odletem?

Na letišti v San Franciscu (SFO) nyní můžete. Letiště nedávno otevřelo svou místnost na jógu se slabým osvětlením a modrými stěnami, uvedla agentura Reuters. Představitelé letiště uvedli, že věří, že jde o první svého druhu na světě.

Ředitel SFO, John Martin, se rozhodl otevřít místnost poté, co mu to navrhl cestující na dni otevřených dveří, uvedla NBC News:

Místnost má vlastní podložky, ale mnoho jogínů, kteří ji používali, si přináší vlastní rekvizity.

Uvidíme více místností pro jógu na jiných letištích? Využili byste pokoj, a pokud ano, učinilo by to cestování letadlem o něco méně stresující?

Některé dny vítězství nespočívá v tom, kolik kilometrů jste uběhli, ale v oslavě toho, že jste skutečně vyšli ze dveří, abyste si zacvičili. Necíťte se špatně – v době, kdy jsou gauč a televize mnohem atraktivnější než přeplněná tělocvična, je opuštění domu docela úspěch.

S vědomím, že motivaci cvičit – nebo chodit do posilovny – je obtížné udržet, stále větší počet společností nyní streamuje své skupinové fitness lekce a cvičení online, uvedla CNN.

Společnosti jako Flirty Girl Fitness LIVE, Yogis Anonymous, DailyBurn, Connect Online Fitness, EMG Live Fitness a YogaGlo jsou jen některé, které nabízejí tyto služby. Požadují, abyste si zakoupili měsíční předplatné, týdenní vstupenky nebo za třídu, abyste získali přístup k jejich službám.

Tato služba se nemusí zdát odlišná od sledování tréninku na YouTube nebo používání cvičebního DVD, ale zakladatelka Flirty Girl Fitness, Kristen Knee, řekla CNN, že online streamování hodiny „je vždy živé, vždy čerstvé a máte pocit, jako byste tam byli. .”

Joyce Wells, zakladatelka EMG Live Fitness, uvedla, že začala podnikat poté, co si uvědomila, jaké příjmy má online placený obsah, jako je Netflix. Po přestěhování a zklamání z místních skupinových lekcí fitness měla další motivaci začít podnikat. 

Tyto online služby rozhodně pomáhají těm, kteří se nemusí cítit dobře chodit do posilovny. Pokud se obáváte, že vám chybí cvičební náčiní, které vám může tělocvična poskytnout, 4dílný ACE FitKit vám pomůže začít.

Naštěstí (nebo bohužel, v závislosti na tom, jak to vidíte), tyto online kurzy značně znesnadňují podlehnout lákavým hovorům vaší pohovky a televize.

Zařadili byste tyto lekce do své cvičební rutiny? Pokud vlastníte fitness firmu, myslíte si, že je živý přenos dobrým směrem?

Zde je ukázka lekce kardio tance od EMG Live Fitness:

Když jsme tu zprávu dostali, byli jsme u vytržení. Dostat se do 40. týdne se zdálo tak daleko, ale věděli jsme, že náš syn tu brzy bude! První a druhý trimestr rychle utekl a my jsme si začali uvědomovat, že náš domov pro miminko ještě musíme připravit. Přestěhovali jsme se z našeho malého bytu do většího domu a dali jsme dohromady komodu a postýlku do dětského pokoje. Udělali jsme si zásoby plen a ubrousků a s přáteli a rodinou jsme si dali miminko. Byli jsme připraveni vyrazit!

Ale pak, pár týdnů do konce, jsem cítil, že dům ještě není zcela připraven. Musel jsem znovu uklidit celý dům, pohybovat se po nábytku a zbavit se starých věcí, které už nepotřebujeme. Mnoho budoucích maminek prochází tímto fenoménem „hnízdění“ až k narození jejich dítěte. Je to přírodní způsob, jak připravit rodiče na to, aby přivítali nového člena rodiny do domova. Ženy prožívají instinkt hnízdění jinak: Některé nastávající maminky pociťují potřebu přestavět svůj šatník, zatímco jiné musí uklízet každý centimetr svého domova několikrát týdně.

SHARE THE POST

Share on facebook
Facebook