Наголошую пробіг оригінал авто в гарному технічному стані є дрібні питання по кузову. Не фарбоване без іржі.Газ ніколи не стояв. Авто в чохлах під ними сидіння в ідеальному стані. Весь час зберігався в гаражі. Зимою не виїзжав. Продається бо дід уже старенький..

придбати у харкові на рст авто ваз 2106

Можна під переобладнання самоскид або контейнеровоз. Авто куплено у 2021 році в салоні та цього ж року відправлено в Україну. Приєднуйтесь до спільноти Flagma і здійснюйте вигідні угоди. Продам свою машину.

Автопродаж

Renault Megane 3, 81кВт. Оригінальний пробіг, перевірено офіціальним Сто, ходова та двигун обслужені, замінений ремінь ГРМ, помпа, та паливний фільтр. Кондиціонер працює кузов цілий без ДТП легкосплавні диски, гарна гума. Продаю авто 1994го року. Один власник з 95го року.

ВАЗ

Оригінальний пробіг. Таких машин залишилось одиниці. Один власник з автосалону. Детальніше за телефоном. Ми розпізнали держномер авто на фото та перевірили його за реєстрами МВС. Цей https://www.yampil.info/archives/68331.html веб-сайт використовує файли cookie для поліпшення обслуговування, а також для показу вам релевантної реклами. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.

SHARE THE POST

Share on facebook
Facebook