Про можливе нове живе шоу «Г’юґо» натякнули в липні 2014 року. Превалювання місцевих франшиз стало в Україні впевненим трендом. Домінуючими сферами тут є сервіси та послуги і різні бізнес-формати (70% ринку). Ще один стійкий український тренд – це використання мобільного маркетингу і соцмереж (наприклад, чек-інів користувачів в Facebook, співпраця з TripAdvisor https://www.04141.com.ua/list/438004 або Booking.com). Лабільність українського ринку, що проявляється в тенденції до частих ребрендинг, також сприяє розвитку франчайзингу. 2), «Нова Пошта» – це потужна поштова компанія на території України, яка успішно займається доставкою вантажів, посилок, і документів. Колектив постійно працює над розвитком мережі поштових відділень в кожному місті.

  • Розірвання договору в односторонньому порядку.
  • SCULPTOR – майстерня масажу і догляду за обличчям, заснована у 2020 році Анною Гусєвою.
  • На відміну від першоджерела, де події розгорталися у США, нині дія відбуватиметься у Великій Британії.
  • Найчастіше українські компанії продають франшизи до Польщі, Німеччини, Чехії, США, Казахстану, Франції.
  • За словами Тимків, у вересні цього року була відкрита перша франчайзингова студія у Хмельницькому.
  • Перший сервісний салон краси б’юті-бар відкрили в 2015 році, а сьогодні їх вже близько 37 салонів, 31 з яких по франшизі.

Отже, франшиза це цілий комплекс різноманітних вигод, який франчайзі (покупець) може придбати у франчайзера (продавця). У ролі другого зазвичай виступає розкручений і добре зарекомендував себе над ринком бренд, відомий цільової аудиторією. HelloHelen – український бренд нішевої парфумерії, занований 2019 року Оленою Нечипорук. Франчайзингову діяльність компанія розпочала у 2023 році, наразі має одне власне підприємство та шість франчайзингових.

Масштабуй це. 23 франшизи, які з’явилися на ринку під час великої війни (і що потрібно, аби інвестувати в них)

Необхідні великі початкові інвестиції. Зазвичай, необхідна сума перевищує бюджет на самостійне відкриття бізнесу. Мінімальні витрати на проведення реклами. Зазвичай, дизайн-макети або вивіски вже входять у франчайзинговий пакет, тому розробляти нічого не потрібно.

найвідоміші франшизи

IQ Pizza — сучасна мережа піцерій, яка успішно працює в Україні. Запорука успіху нашого бренду — щирість перед клієнтами й партнерами. Ми гарантуємо виконання всіх зобов’язань перед співробітниками та інвесторами. Довіра, повага і підтримка — головні принципи нашої команди. Як засновники франшизи, так і їхні партнери повинні тримати руку на пульсі. Франшиза не дає готових рецептів і легких грошей.

SHARE THE POST

Share on facebook
Facebook