Неординарний за формою будинок розмістився на перетині вулиць Головної та Шолом-Алейхема. Дотепер місцеві жителі називають його «шифа», що в перекладі з німецької означає «корабель». Будинок-корабельє одним із перших кам’яних будинків, зведених наприкінці 19 століття, і своїм виглядом нагадує справжній морський корабель.

чернівці що варто відвідати

Буковинські водоспади потрапили в першу 10-ку конкурсу «7 Чудес України». За старовинною традицією опівдні на вежі міської Ратуші з’являється трубач, так що радимо в цей час відвідати центральну площу і послухати “Марічку” в його виконанні. Використання матерiалiв з обов’язковим посиланням на джерело iнформацiї. Ще одним ексклюзивом буковинського туризму є пропозиція кінних багатоденних рейдів. Походи тривають від 3 до 9 днів у горах із ночівлями, в основному, у польових умовах, у наметах. Краєвид дорогою на перевал НімчичТакож туристам пропонують і прогулянки до Смугарських водоспадів.

Чернівецький Скансен

Досліджуйте Україну, адже вона зберігає так багато захоплюючих історій і унікальних місць. Щорічний “Маланка-фест” – найвідвідуваніше свято міста. А ще у Чернівцях є “п’яна церква” – так містяни називають Свято-Миколаївську церкву, що є втіленням румунського стилю сакральної архітектури. Чернівці вже давно перетворилися з маленького провінційного містечка на красиве європейське місто.

Буцімто тут у різні часи молилися великі гетьмани Петро Сагайдачний під час Хотинської війни 1621 р. З усіх старовинних храмів Чернівців молдавсько-турецької доби лише вона залишилася на своєму первісному місці. Стиль Миколаївської скіфія піцерія церкви характеризується як «хатній» тип, притаманний Буковині тих часів. За архітектурною композицією — це однорівнева споруда без купола, стіни якої складені з дубових брусів у зруб, а дах увінчаний трьома кованими хрестами.

Чернівецька Область – Відпочинок В Україні 2023

Храм був споруджений на замовлення ордену єзуїтів наприкінці 19 століття. На околиці міста розташований Чернівецький обласний музей архітектури та побуту. На території скансену відтворено всі особливості краю, перевезені буковинські поселення 19 – початку 20 століття.

Якщо ви вирішили винайняти квартиру, то подобово знайти житло буде дещо проблематично, особливо не влітку, оскільки багато квартир займають студенти. Можна також зупинитися на турбазі недалеко від Чернівців. На сторінках каталогу сервісу представлені різноманітні варіанти машин. Але при виборі варто звернути увагу на ті, що оснащені найбільш міцною трансмісією і підвіскою. Велика частина міста викладена бруківкою, тому щоб не відчувати дискомфорту при їзді, варто заздалегідь продумати комфортну модель авто. Ви легко зможете відвідати парки в межах міста і на його околиці.

У Жовтій Сукні Та Накидці: Розкішна Джессіка Честейн На Врученні Премії “тоні”

Тут не менш атмосферно, ніж у Львові, а ціни нижчі. Вже ці два аргументи можуть змусити поїхати на Буковину. Розповідаємо навіщо їхати в Чернівці, чим зайнятися та що дивитися. Зберегти моє ім’я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів. Аптека невелика, але свою музейну функцію виконує – ви можете побачити близько сотні експонатів аптечного обладнання, дізнатися, як готувалися снодійні чи знеболювальні препарати.

На перший погляд здається, що цвинтар – не найвдаліше місце для екскурсій. Однак згадайте львівський Личаківський цвинтар, який є обов’язковим для знайомства з культурою та історією міста. Тут ви також можете побачити цвітіння магнолії та рожевих каштанів. Щоправда, для цього слід завітати до Чернівців у квітні-травні. Конструкція і технологія будівлі дозволяють сповна насолоджуватися камерною музикою – глибоке звучання органу наповнює собою кожну цеглу і кожен міліметр простору. Головне – заздалегідь дізнатися про розклад концертів, щоб не проґавити можливості послухати дивовижний інструмент.

Для гостей міста є також виїзні екскурсії доХотинськоїтаКам’янець-Подільської фортеці, монастир «Банчени», монастир Хрещатик та наДжуринський водоспад. Справжньою перлиною міста, згідно з опитуваннями як місцевих, так і регулярних туристів — університет ім. Привабливий вигляд самої будови забезпечується застосуванням рідкісного будівельного матеріалу, коралового каменю.

Вартий уваги новий заклад грузинської кухні в самому центрі вул. А для вегетаріанців рекомендуємо кафе Grow (вул. Івана Франка 16), де готують страви різних країн світу з повагою до всіх живих істот. Архітектурний ансамбль вражає своєю красою і величчю. Територією університету можна ходити годинами, а фотографії виходять справді чарівними.

Якщо зимова прогулянка неможлива через сильний мороз — ідеальна нагода для походів по музеям. Центральна площа знаходиться у самому центрі Чернівців. Від неї можна потрапити практично до будь-якої частини міста. На площі знаходиться пам’ятник Тарасу Шевченку, а за ним розташовані великі фонтани і банер, що присвячено 600-річчю міста.

SHARE THE POST

Share on facebook
Facebook