Снігова погода в день одруження обіцяє заможне благополучне життя. Сильний вітер розповість про те, що і життя у молодих буде вітряним. Торжество на Масляну означає, що життя у чоловіка з дружиною буде веселе і в достатку. Напередодні та в день весілля нареченій краще не брати до рук голки.

  • Прикмети стверджують, що відкладений убік або комусь переданий букет означає віддане або відсунуте особисте щастя.
  • Обручки купують або виготовляють тільки парою.
  • Свідок має бути трохи молодшим за саму винуватицю торжества.
  • Не можна щоб вночі в спальню проникало місячне сяйво.
  • Перший місяць зими найбільш сприятливий для тих осіб, які бажають жити у коханні зі своєю другою половинкою.

Прикмети, пов ‘язані з фотографією, не що інше, як трансформація забобонів, що стосуються першого сімейного зображення подружжя. Згідно з традиціями, до моменту завершення церемонії жінка не повинна випускати з рук весільний букет. Прикмети стверджують, що відкладений убік або комусь переданий букет означає віддане або відсунуте особисте щастя.

Нежданий гість – ознака достатку і добробуту. У спекотний літній день варто звертати увагу на воду. При гладі морського ставлення будуть гладкими, шторм принесе з собою сварки, з ‘ясування інтересів тощо. Щоб сім ‘я була щасливою, перед вінчанням красуні варто трохи поплакати. Головне, щоб причиною сліз були напутні слова батьків і щирі побажання гостей, а не сварки і халепи.

Весільні традиції та прикмети: навіщо дотримуватися і що це дасть

Молоді не повинні фотографуватися окремо – до розставання. Якщо свідки виявилися розведеними, то і шлюб молодят буде недовгим. Погана за нашими мірками погода – дощ або сніг – на щастя для молодих.

прикмети для весілля

Краватка – традиційне доповнення до весільного костюма нареченого. А ось метелик за прикметами веде до подальших зрад. Продовжує жити традиція – зустріч наречених хлібом-сіллю. Цю роль виконують мати та батько молодого чоловіка. Частуючи хлібом-сіллю, вони приймають невістку у свій будинок. Найчастіше зустріч відбувається при вході до будинку. Зелена сукня нареченої обіцяє неприємності в майбутньому сімейному житті, численні сварки, проблеми.

Прикмети в день весілля

Покладіть нареченому в кишеню грошову купюру, щоб сім’я жила багато. Переносячи дружину мостом на руках, молодий чоловік закликає https://www.ar25.org/ru/article/populyarnyy-videohosting-youtube-provodit-test-igrovogo-servisa-playables.html в сім’ю благополуччя і взаємне кохання. Темно-сірі відтінки говорять про міцний шлюб, який триватиме довгі роки.

Свідок на весіллі: обов ‘язки та прикмети

А ще такі прикмети зроблять весілля більш веселою і цікавою. Варто видавати заміж нареченій у світлих сукнях. Найкраще, якщо це буде зелений, або золотистий колір. Синю квітку в петлиці не можна носити ні нареченому, ні його шаферам. Синій колір рослини означає майбутню подружню невірність. За старим стилем церква 4 листопада шанувала Андроніківську і Казанську ікони Божої Матері. В день весілля нареченій потрібно плакати, так як вона буде щасливою.

SHARE THE POST

Share on facebook
Facebook